Intershop Commerce Suite

Dünyanın lider kurumsal e-ticaret çözümlerindendir. Satış süreçlerini herhangi bir iş modeline veya organizasyon yapısına uyacak şekilde modellemek için kullanabilirsiniz. Bu tek platformu kullanarak markalarınızı sergileyebilir, ürünlerinizi dünya çapında pazarlayabilir ve işinizi büyütecek stratejileri uygulayabilirsiniz. Platform mükemmel, kesintisiz çok kanallı alışveriş deneyimini yaratmayı hedeflemektedir.

 

Olasılıkları Keşfedin

Intershop Commerce Suite sadece bir eTicaret sistemi değildir. Ürün Bilgi Yönetimi (PIM), Web İçeriği Yönetimi (WCM), Sipariş Yönetimi(OMS) ve kişiselleştirilmiş müşteri iletişimini sunan bütün bir pakettir. Ayrıca Commerce Suite, B2B ticaret ve dünyaya açılmak için gerekli tüm özellikleri sunmaktadır.

Intershop Commerce Suite Enterprise 

Sınırsız Özgürlük: E-ticaret çözümünüzün maksimum kontrolü için Intershop Commerce Suite için Enterprise modelini seçin. Enterprise modeli, mevcut sistem peyzajınızla derin entegrasyonun yanı sıra, işletmenizin kesin gereksinimlerini karşılamak için detaylı özelleştirme yapılmasını sağlar. Dahası, işle ilgili kritik önem taşıyan verilerin tümünü de kontrolünüz altında tutar.