Intershop Commerce Suite ile markalarınızı online olarak sergileyebilirsiniz; yeni hedef gruplar, kanallar ve pazarlar açabilir veya satış süreçlerinizin her yönünü dijitalleştirebilirsiniz.

Bu hepsi bir arada pakette, kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren Ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi (OMS), Ürün Bilgi Yönetimi (PIM) ve Deneyim Yönetimi (EX) bulunur.

Intershop Commerce Suite, çeşitli iş modelleri (B2B, B2C, B2B2X), satış kanalları ve temas noktaları için dijital pazarlama konseptleri oluşturmak için kullanabileceğiniz çok müşterili bir çözümdür.

Dünyanın lider kurumsal e-ticaret çözümlerindendir. Satış süreçlerini herhangi bir iş modeline veya organizasyon yapısına uyacak şekilde modellemek için kullanabilirsiniz. Bu tek platformu kullanarak markalarınızı sergileyebilir, ürünlerinizi dünya çapında pazarlayabilir ve işinizi büyütecek stratejileri uygulayabilirsiniz.

Güçlü

B2B ve B2C şirketlerinin karmaşık taleplerini ve iş modellerini karşılayan sofistike ve yenilikçi özelliklere sahip güçlü dijital Ticaret Paketi.

Ölçeklenebilir

Gelişmiş ve ölçeklenebilir yazılım mimarisi ve çok çeşitli Synaptic Commerce API’leri sayesinde, müşterilere sesli komutlar ve Nesnelerin İnterneti dahil olmak üzere her türlü cihazda benzersiz bir dijital alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Çabuk ve Kolay

Uçtan uca çözümümüzle hızlı ve kolay bir şekilde başlayın veya tercih ettiğiniz PIM veya OMS’yi entegre edin. 
Intershop Commerce Suite’i ayrıştırılmış veya “başsız(headless)” bir ticaret çözümü olarak uygulayarak istediğiniz deneyim yönetimi sistemini kullanın.

Intershop Commerce Suite

Ticaret Yönetimi

Çevrimiçi işletmeniz için dijital motor — tüm satış kanalları ve tüm temas noktalarında temel ticaret işlevselliği.

 • – Gelişmiş alışveriş sepeti ve sipariş işlevselliği, satın alma işlemini tüm temas noktaları için kolaylaştırır.
 • – Farklı fiyatlandırma ve indirim seçenekleri: müşterilerinize her zaman kişiselleştirilmiş teklifler sunun.
 • – Tüm temas noktalarında kişiselleştirilmiş teşvikler için tanıtım ve kampanya yönetimi.

Intershop Commerce Suite

Deneyim
Yönetimi

Tüm temas noktalarında müşterilerinize özel teklifler ve kişiselleştirilmiş içerik.

 • – Design View (WYSIWYG editörü) ile kendi yeni ve heyecan verici alışveriş ortamlarınızı kolayca ve sezgisel olarak oluşturun.
 • – Entegre A / B testi, yeni sayfa düzenlerinin, içeriğin, tanıtımların ve fiyatlandırmanın müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıp karşılamadığını gösterir.
 • – Kapsamlı şablonlarımızı kullanarak hızlı ve rahat bir şekilde kişiselleştirilmiş içerik ve etkili kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Intershop Commerce Suite

Ürün Bilgi Yönetimi (PIM)

Dijital ticaretin talepleri için özel olarak geliştirilen çözümümüz, tüm dijital temas noktalarında tutarlı ürün verileriyle kesintisiz bir alışveriş deneyimi oluşturmanıza olanak tanır.

 • – Tüm dijital kanallar için kataloglarınızı ve ürün verilerinizi tek bir yerden kontrol edin ve yönetin.
 • – İçerik süreçlerinizi ve ürün veri kalitesini optimize etmek için onay iş akışlarımızı ve doğrulama kurallarımızı kullanın.
 • – Güçlü ürün açıklamaları oluşturmak için yapılandırılmış ve yapılandırılmamış ürün bilgilerini korumak ve yönetmek.


Intershop Commerce Suite

Omni Channel Sipariş
Yönetimi

Güçlü, tutarlı ve esnek bir çok kanallı e-ticaret çözümü oluşturmak için depo konumlarınızı, çevrimdışı mağazaları, hizmet merkezlerini, tedarikçileri, dağıtım kanallarını ve arka ofis veya ortak sistemlerini birleştirin.

 • – Her kanaldaki müşteri ihtiyaçlarını karşılayın ve stoklarınızı tek bir kaynakta birleştirin.
 • – Çok kanallı sipariş süreçlerinizi düzenleyin ve müşterilerin mallarını nasıl, ne zaman ve nerede aldıklarına karar vermelerini sağlayın.
 • – Karmaşık sipariş ve iade işlemlerini otomatikleştirerek zamandan ve paradan tasarruf edin.


B2B için Intershop Ticaret Paketi

B2B Ticareti için Genişletilmiş İşlevler

Bir B2B e-ticaret çözümü, bir çevrimiçi mağazadan çok daha fazlasını içerir. Birincil rolü müşterilerinizle olan ilişkinizi geliştirmektir. Daha önce hiç hayal etmediğiniz şekilde dijital katma değer, konfor ve hizmet sunmak için kullanın.

Kişiselleştirilmiş e-tedarik süreçleri
Ticari müşterilerin kendi şirket profillerini yönetmelerini sağlar; şirket genelindeki veya departman bütçelerini, maliyet merkezlerini ve onay politikalarını kontrol etmek; ve kataloğunuzu OCI aracılığıyla entegre edin.

Soru ve Teklifler
Ticari müşterilerin çevrimiçi olarak özel fiyatlandırma veya özel şartlar ve koşullar talep etmelerini veya pazarlık etmelerini sağlar.

Ticari müşterilerinizle kişiselleştirilmiş iletişim
Özel müşteri içeriği, ürün önerileri, fiyat listeleri, özel teklifler, ana sözleşmeler ve indirimlerle kurumsal müşteri deneyiminizi kişiselleştirin.

Önemli bilgilere hızlı erişim
Kullanıcı, hesap ve sözleşme bilgileri içeren merkezi müşteri hesabı; mevcut ve geçmiş siparişler; onaylanmış teklifler; faturalar; ve bütçe yönetimi.

Performans
Yüz binlerce ürün, yüzlerce ürün içeren siparişler ve binlerce fiyat listesi – Intershop Commerce Suite ihtiyacınız olan güce sahiptir.


Geniş ürün çeşitliliği, temiz ve yalın tasarımı, aynı gün kargo, ücretsiz kargo, kapıda ödeme seçenekleri gibi fonksiyonların hizmete girmesiyle birlikte Penti.com’un ciro ve dönüşüm oranı hızla artmaktadır. En çok satan Penti mağazası olan alışveriş sitesi dünyanın önde gelen online alışveriş ve B2B platformlarından Intershop altyapısı, Java Oracle teknolojisiyle hazırlandı.


” Üretim, tasarım ve pazarlama gereksinimlerini, mevcut ve yeni müşteri ihtiyaçlarıyla buluşturan bir başarı sağladık”

FEHIME GARAN, PENTİ E-TİCARET DİREKTÖRÜ