– 3.parti servis ve platformlarla entegrasyonlar
– Ahtapot Sipariş Yönetim Sistemi (OMS)
– E-ticaret Entegrasyonları
– Nebim V3 ERP Entegrasyonları
– Gelişmiş Kampanya Modülü
– Google Tag Manager Entegrasyonu
– Hosting ve SLA hizmetleri
– MNM CMS Widgets
– Özel Marka Sayfaları
– Özel Ürün Zenginleştirme Ara Katmanı
– Pazaryeri Entegrasyonları
– Responsive Tasarım
– SEO/SEM Geliştirmeleri
– Solr Search Engine
– UX, Tasarım

Masaüstü ve desktop uyumlu responsive yapıda farklı cihazlarda kullanım kolaylığı sağlayan kullanıcı deneyimi odaklı bir tasarım hazırlandı.

Nebim V3 ERP’den alınan ürün bilgileri için MNM’nin özel ara katman çözümüyle satış öncesinde ürün zenginleştirme ve diğer konfigürasyonların yönetim panelinin dışında gerçekleştirilebilmesi mümkün hale getirildi. Aynı zamanda Trendyol ve Hepsiburada pazar yerleriyle sağlanan doğrudan entegrasyon da yine ara katman üzerinden yönetilebilir olarak kurgulandı.

Iyzico ile ödeme entegrasyonu gerçekleştirilen online alışveriş sitesi Fraud kontrolü ve kolay iade yetenekleriyle güvenilir ve kolay yönetilebilir bir ödeme sistemine sahip oldu.

Ürün görsellerinin toplu bir şekilde aktarılması ve ürünlerle otomatik eşleşmesi sağlanarak envantere yeni giriş yapan ürün koleksiyonlarının satışa açılması hızlandırıldı.

Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo entegrasyonları tamamlanarak sipariş gönderim aşamaları otomatize edildi.

Mağaza ve ana depo stokları MNM’nin özel çözümü Ahtapot Sipariş Yönetim Sistemi (OMS) ile online alışverişe açıldı, ürün çeşidi ve beden seçenekleri güçlendirilmekle birlikte en verimli şekilde ve en doğru nokta ya da noktalardan müşteriye gönderimi mümkün kılındı.

Vicco bayileri için farklı müşteri grupları oluşturuldu ve özel iskonto tanımları kurgulanarak projeye B2B yeteneği kazandırıldı.

Müşteri iade taleplerinin alınması ve ödeme entegrasyonu üzerinden online iade gerçekleştirilebilmesi kurgusu planlandı.